Sunku patikėti, kad jau beveik žiema – tuo metų laiku, kai nusišluostome dulkes nuo žieminių batų, stengiamės pirkti dovanas žmonėms, kurių neįmanoma nusipirkti, ir tvarkome socialinių įsipareigojimų kupiną kalendorių. Dažnai bandymas sugalvoti, ką apsirengti šventiniame vakarėlyje atrodo neįmanoma užduotis, kuri dar labiau padidina sezono įtampą.

Nesvarbu, ar ieškote tobulos aprangos savo įmonės kalėdiniam vakarėliui, perkate įprastam šventiniam renginiui, ar tiesiog bandote atrodyti mielai (bet šventiškai!) nesušaldami, šis šventinių vakarėlių renginių vadovas jums padės.15 ir daugiau šventinių vakarėlių aprangos idėjų kiekvienai progai

Jei abejojate, rinkitės blizgučius.


Galbūt tai yra akivaizdžiausias patarimas, kaip rengtis šventiškai, tačiau taip yra todėl, kad blizgučiai yra puikus būdas bet kokiai išvaizdai suteikti šventiškumo. Pasipuoškite suknele su blizgučiais arba papuoškite klasikinį drabužį blizgučiu, puoštu viršutiniuku ar aksesuarais.

Man patinka palaidinės su blizgučiais vienu pečiu (žr. žemiau) idėja, derinama su džinsais ir pompomis, skirta kasdieniam Kalėdų vakarėliui.

Taip pat: jei nenorite švaistytis dėl pareiškimų duodančio blizgučių skaičiaus, labai rekomenduoju Rent the Runway. Čia pateikiau visą RTR Unlimited apžvalgą, jei jums įdomu!

Inspo:
Išvaizda:
ką apsirengti šventiniam vakarėliui
ką apsirengti į šventinį vakarėlį

Būkite šilti odinėmis, megztomis ar aksominėmis kelnėmis.


Kartais jūs tiesiog neturite nuotaikos vakarinei suknelei, ypač kai šąla, ir tai yra daugiau nei gerai. Visiškai įmanoma, kad kelnės būtų tinkamos šventiniam vakarėliui.

Tačiau užuot pasirinkę kasdienę juodų džinsų aprangą, rinkitės ką nors šiek tiek šventiškesnio, pavyzdžiui, aksomines kelnes ar odinius antblauzdžius (šie „Spanx“ yra jūsų mėgstamiausi). ir juodos spalvos pompos.

Inspo:
Išvaizda:

Derinkite mini suknelę prie aukštų, aptemptų batų.


Spausdinta arba tekstūruota įvyniojama suknelė, derinama su aukštais, apleistais batais, puikiai tinka šventiniam vakarėliui. Arba, jei norite labiau prigludusių batų, labai rekomenduoju šiuos.

Užmaukite storas kojines ir apsivilkite dirbtinio kailinio paltą ir būsite šilti, o kartu atrodysite šventiškai.

Inspo:
Išvaizda:

Pasipuoškite puošniu kombinezonu.


Kombinezonai yra puikus būdas atrodyti šventiškai ir būti patogiai. Rinkitės ką nors švaraus ir klasikinio arba ką nors šiek tiek papildomo, pavyzdžiui, mano blizgučiu katės kostiumas žemiau.

Inspo:
ką rengtis į šventinį vakarėlį
Išvaizda:

Prisekite tai vėliau:

ką rengtis į šventinį vakarėlį

By Domas