Šiais metais, Juodasis penktadienis prasideda anksti, kad būtų išvengta pristatymo vėlavimų. Daugelis išpardavimų jau įsibėgėjo! Kibernetinis pirmadienis bus pirmadienis, 2021 m. lapkričio 29 d.

Žemiau pateikiama geriausių šiuo metu galimų juodojo penktadienio / kibernetinio pirmadienio pasiūlymų santrauka. Aš ir toliau pridėsiu naujų pardavimų (kuriuos manau vertas!), kai tik juos pamatysiu.

Taip pat: tiesiog draugiškas priminimas, kad šiame sąraše jums *NEreikia*. Materialių dalykų nėra = laimė.

Stengiuosi sutelkti dėmesį į apsipirkimą tikrai praktiška daiktų, kuriuos vis tiek planavau pirkti, o ne tik atsitiktinių daiktų pirkimą, nes jie būna išparduodami. Tai viskas. Laimingo apsipirkimo!

Atnaujinimas nuo 11/29: štai keletas puikių paskutinės minutės elektroninio pirmadienio pasiūlymų, kuriuos radau šiandien!Geriausi techniniai pardavimai


 • SAMSUNG RĖMAS: The Samsung Frame televizorius (matomas mano svetainėje aukščiau!) yra 502 USD nuolaida. Palyginau keletą skirtingų svetainių kainų nustatymui ir atrodo, kad geriausias pasiūlymas yra čia.

  Pernai per Juodąjį penktadienį/Kibernetinį pirmadienį pirkome savąją už tokią kainą ir mums tai be galo patinka.

 • SAMSUNG PLOKŠČIASIS EKRANAS: Norėdami įsigyti pigesnę alternatyvą, turime ir šį „Samsung“ plokščiaekranį 5o“ 4K UHD išmanųjį televizorių.

  Nusipirkome jį už visą kainą savo miegamajam ir esame LABAI patenkinti. Nustebo, kokia gera kokybė, atsižvelgiant į kainą.

 • NESPRESAS: BFCM puikus metas įsigyti Nespresso aparatą. Radau geriausias kainas „Amazon“.

  The Nespresso VertuoPlus yra 20% nuolaida ir VertuoNext yra įjungtas parduodu su 21% nuolaida. Aš turiu abu! Jei trūksta vietos, rekomenduočiau „VertuoNext“, nes jis yra plonesnio profilio; kitu atveju man patinka VertuoPlus! (Jis turi šiek tiek didesnį vandens baką ir talpina daugiau kapsulių.)

nespresso vertuoplus
Tai VertuoPlus!

„Nespresso Pro“ patarimas: Jei perkate „VertuoPlus“, galite pastebėti, kad kai kurių aparatų priekyje parašyta „De’Longhi“ arba „Breville“, o kitų – „Nespresso“. Jie visi yra ta pati mašina – tai patvirtinau su jų komanda!

Geriausi namų pardavimai


 • PARAŠIUTAS: Lengvas antklodės įklotas, kuriuo esu apsėstas iš „Parachute“. taikoma 20% nuolaida (kol yra prekių).

  Jie taip pat turi 20% visos svetainės. Negaliu rekomenduoti perkalės lovos ryšulėlis pakanka, ypač žmonėms, kuriems miegant karšta!

 • BASIOS SAPNĖS: Kad ir kaip būtų paprasta, aš visada sakau – niekas nenusivils, jei padovanosite Barefoot Dreams antklodę. Tobula dovana nuo kvailumo. Tai šiuo metu 41% nuolaida. Nuolat tikrinkite, ar jis išparduotas – „Nordstrom Rack“ dažnai papildo atsargas.
 • SERENA IR LILIJA: 25% nuolaida viskam su kodu TAI ČIA. Mes užsisakėme tiek daug neįtikėtinų dalykų iš S&L (įskaitant šis itin minkštas vilnos kilimas, kurį turime savo miegamajame). Kokybė yra visiškai nuostabi.
 • H&M PRADŽIA: Vaikinai – nemiegokite H&M namuose! Jie turi 30% nuolaida visoje svetainėje ir daiktai yra nuostabūs. Turime tiek daug neįtikėtinai įmantrios išvaizdos namų dekoro detalės iš H&M beprotiškai pigiai.
 • WAYFAIR: Jei ieškote baldų, Wayfair vyksta beprotiški pasiūlymai (ši medijos konsolė yra gana prašmatni ir turi nuostabių atsiliepimų). Jie taip pat turi iki 40% nuolaida „GE Appliances“..
 • VAKARINĖ ELM: Nuostabioms sofoms, kilimėliams ir namų dekoravimui taikoma 50% nuolaida. Ši sofa yra geriausiai parduodama (ir atrodo jaukiai AF.)
 • MŪSŲ VIETA: „Always Pan“, kuris „Instagram“ užvaldė audra parduodama už 99 USD.

Geriausi grožio išpardavimai


Visą mano pasirinkimų sąrašą rasite čia.

skinceuticals ce ferulic ha stiprintuvas
 • REVLON plaukų džiovintuvas: radau savo HOLY GRAIL Revlon plaukų džiovintuvasr parduodamas 42% nuolaida. Pasitikėk manimi, kai pasakysiu, kad tai sugadins tavo mintis (ha!).
 • RITUALAS: Multivitaminas, kurį vartoju ne vienerius metus siūlo 40% nuolaidą (geriausia mano matyta nuolaida). Naudokite kodą LINDSAY40.

Geriausias vyriškų dovanų išpardavimas


 • PHILLIPS SONICARE dantų šepetėlis: Šis kūdikis bus parduodamas 40% nuolaida tik penktadienį.
 • TOMMY JOHN: Jau anksčiau matėte, kaip žaviuosi šiuo prekės ženklu. Šiuo metu visai svetainei taikoma 20% nuolaida. „Antrojo odos“ linija yra viskas. Mattas (ir mūsų tėčiai!) visi nuostabūs TJ.

Geriausios dovanos moterims


Ir tai atsitiktinai, bet išgirsk mane: Matas gavo šis laikysenos korektorius iš draugo ir abu nešiojome jį dirbdami. TAI TIKRAI PADĖDA (ir tai šiuo metu tik 12 USD su nuolaida.)

https://amzn.to/3pYzrMW
 • STUARTAS WEITZMANAS: Šie batai virš kelių yra CRAZY išpardavimas už 273 USD. (Išsiregistruodami būtinai pridėkite papildomą BFSTEALS reklamos kredito kodą!)
 • SPANX: Mano mėgstamiausias Spanx dirbtinės odos antblauzdžiai yra 20% nuolaida. Padidinkite dydį. Paprastai esu mažas, bet šiuose nešioju vidutinius. Jie turi rimtą suspaudimą, todėl TIKRAI įsiurbia jus ir yra labai glostantys. Visi, kuriuos pažįstu, yra apsėsti.
spanx dirbtinės odos moto antblauzdžiai
 • RIKI MYLI RIKI MIRROR: Mano mėgstamiausias Šviečiantis kosmetinis veidrodis parduodamas su 27% nuolaida, tai yra daugiausiai, ką kada nors mačiau su nuolaida. (Įdomus faktas: prieš keletą metų tai buvo vienas iš Oprah „mėgstamiausių dalykų“!)
 • SAKS: Saks Fifth Avenue siūlo iki 50 % nuolaidą tam tikriems moteriškiems drabužiams ir aksesuarams.

Jei perkate naudodami vieną iš šiame įraše pateiktų nuorodų, galiu sumokėti nedidelį komisinį atlyginimą. Kaip žinote, aš siūlau tik tuos produktus, kurie man tikrai patinka.

By Domas