Ji leidžia transporto ir logistikos įmonėms paprasčiausiai organizuoti kelių vairuotojų maršrutus. Nustatant greičiausius ir ekonomiškiausius maršrutus, galima padidinti įmonės veiklos efektyvumą ir produktyvumą. Štai keletas svarbių maršrutų optimizavimo programinės įrangos privalumų:


1. Pagerinti klientų patirtį

Pristatymo lūkesčių patenkinimas yra geriausias būdas įgyti klientų pasitenkinimą ir lojalumą įmonei. Pristatymo paslaugos turėtų būti greitos ir efektyvios, nes tai pagerina klientų patirtį. Programinė įranga taip pat teikia klientams realiuoju laiku atnaujintus duomenis, kad lūkesčiai pasiektų naują lygį. Todėl klientų aptarnavimo gerinimas gali turėti įtakos jūsų verslo augimui.

2. Sumažinkite veiklos sąnaudas

Nustatydami pristatymo prioritetus galite padidinti bendrą našumą ir sumažinti išlaidas. Optimizuojant maršrutus galima sutaupyti išlaidas įvairiems veiksniams, pavyzdžiui, valandiniam darbo užmokesčiui, vis didėjančioms degalų sąnaudoms, transporto priemonių techninei priežiūrai ir kitiems kintamiesiems. Akivaizdu, kad automatizavimas gali sumažinti jūsų pristatymo transporto priemonių nusidėvėjimą, o tai taip pat lemia mažesnį degalų suvartojimą. Tai sumažina pridėtines administracines išlaidas ir leidžia įmonėms pasirinkti ekonomiškai efektyvius maršrutus.

3. Planavimas realiuoju laiku

Ši technologija realiuoju laiku praneša vairuotojams apie tvarkaraščio pakeitimus. Tai leidžia organizacijoms analizuoti nenumatytas aplinkybes, pavyzdžiui, eismo spūstis, eismo įvykius ir pan. Naudojant pažangų maršrutų planavimą, galima mėgautis dinamišku maršrutų keitimu ir priimti greitus sprendimus. Programinė įranga valdo visus planavimo procesus. Be to, ji realiuoju laiku praneša visiems vairuotojams, kad darbas būtų atliktas.

4. Automatizuotas maršrutų sudarymas

Automobilių parko įmonėms rankinis maršrutų sudarymas gali būti nuobodi ir daug laiko reikalaujanti užduotis. Maršrutų optimizavimo programinė įranga gali pašalinti rankinio darbo klaidas, taikant automatizuotą maršrutų parinkimą, kuris leidžia organizacijoms pasirinkti greičiausius įmanomus maršrutus. Be to, tai taip pat yra veiksmingas būdas padidinti darbuotojų produktyvumą, paskirstant darbo krūvį, nes jie, užuot rankiniu būdu planavę maršrutus, savo laiką skiria kitų problemų šalinimui.

5. Maršruto stebėjimas

Maršrutų stebėjimas ir valdymas naudojant GPS ir žemėlapius pristatymo versle gali suteikti išsamią informaciją apie tai, kaip atliekamos operacijos. Investicijos į GPS stebėjimo įmonę Džaipure gali padėti aktyviai stebėti tinklą ir analizuoti pagrindinius rodiklius, tokius kaip dabartinė kelionė, vidutinis greitis, stebėti vairuotojų veiklą ir t. t., leidžia įmonėms laiku imtis veiksmų ir optimizuoti maršrutus.

6. Didinti saugą

Ši programinė įranga skirta vairuotojų saugumui užtikrinti, nes ji iš anksto suplanuoja maršrutus, kad jie galėtų priimti teisingą sprendimą nevėluodami. Svarbiausia, kad programinė įranga sukonfigūruota taip, kad būtų naudojama mažiau kairiųjų posūkių ar apsisukimų, kurie yra svarbūs saugiam vairavimui, ir ji netgi gali sutrumpinti laiką, kurį transporto priemonės būna kelyje. Saugumo užtikrinimas yra vienas iš pagrindinių maršruto planavimo privalumų, galinčių užkirsti kelią vairuotojo nuovargiui.

https://logdio.com/delivery-management-software/

 

By Domas